Şantiye ve Kamp Binaları

Şantiye ve Kamp Binaları, çoğunlukla her türlü inşaat şantiyesinin mobilizasyonunda kullanılan binalardır. Bunun yanında mülteci kampları, maden kampları ve petrol kampları bu kapsama girmektedir.

Prefabrik, konteyner, hafif çelik ve yapısal çelik binalarda sözleşmeden teslime kadar size özel butik bir hizmet sunarız.

İsteyin, 24 saat içinde teklifimizi sunalım.

Şantiye ve Kamp Binaları

Şantiye ve Kamp Binaları, çoğunlukla her türlü inşaat şantiyesinin mobilizasyonunda kullanılan binalardır. Bunun yanında mülteci kampları, görece uzun süreli maden kampları, petrol kampları gibi geçici yerleşimler de bu kapsama girmektedir.

Şantiye ve kamp binaları genelde prefabrik yapı sistemi kullanılarak inşa edilir. Prefabrik yapı sistemi ile yapılan şantiye ve kamp binaları kullanım ihtiyacı sona erdiğinde demonte edilerek paketlenebilir ve yeniden farklı bir lokasyonda monte edilerek yeniden kullanılabilir. Konteyner olarak yapılan şantiye ve kamp binaları ise çok daha hızlı kurulup sökülebilir ve alternatiflerine göre çok daha fazla tekrar kullanılabilir.

Son yıllarda uzun süreli kullanım için talep edilen şantiye ve kamp binaları hafif çelik yapı sistemi ile de yapılmaktadır. Hafif çelik yapı sistemi ile yapılan şantiye ve kamp binaları diğer yapı sistemlerine göre daha estetik ve konforlu yaşam alanları sunar.

Şantiye ve Kamp Binası Çeşitleri