Ön Üretimli Konutlar

Ön üretimli konutlar, prefabrik ev, prefabrik konut ve daha estetik ve kalıcı olarak tercih edilen hafif çelik konut olarak bilinir. Ön üretimli yapı sistemi ile üretilen konutlar tek ya da iki katlı olarak kullanılır.

Prefabrik, konteyner, hafif çelik ve yapısal çelik binalarda sözleşmeden teslime kadar size özel butik bir hizmet sunarız.

İsteyin, 24 saat içinde teklifimizi sunalım.

Ön Üretimli Konutlar

Ön üretimli konutlar, pazarda prefabrik ev, prefabrik konut ve daha estetik ve kalıcı olarak tercih edilen hafif çelik ev, hafif çelik konut olarak bilinir. Prefabrik yapı sistemi ya da hafif çelik yapı sistemi ile inşa edilen ön üretimli konutlar genellikle tek ya da iki katlı müstakil konutlar şeklinde kullanılır.

Aterko, kısa zamanda inşa ettiği ve bütçenizi sarsmayan koşullarla sunduğu ön üretimli konut çözümleri ile sizi yormadan ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Evinizi yaptırırken usta ile ya da inşaat işleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan anahtar teslim olarak yeni evinize sahip olabiliyorsunuz.

Size düşen tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek oluşturulan bol seçenek arasından seçimlerinizi yapmak ve en baştan tüm bütçenizi sabitlemek. Sonrasında arkanıza yaslanarak ve evinizin yapım süreçlerini izleyebileceğiniz size özel ekrandan online olarak takip ederek anahtarınızı teslim alacağınız o güzel ana hazırlanabilirsiniz.

Ön Üretimli Konut Çeşitleri

Prefabrik Ev Modelleri