Kurumsal

Aterko, yüksek kalite ve standartlarda prefabrike binalar, yaşam konteynerleri ve çelik yapılar sunmaktadır.

ATERKO İLE MÜMKÜN

Zor Koşullarda
Kolay Çözümler

Aterko, ön üretimli yapılar alanında, pazarlama, üretim ve uygulama konularında 20 yıla varan deneyime sahip profesyoneller tarafından kurulmuştur. Yüksek kalite ve standartlarda prefabrike binalar, yaşam konteynerleri, hafif çelik yapılar ve yapısal çelik binalar sunmaktadır.

Aterko için çözüm sunmak; çok aşamalı, çok ürünlü, çok beceri gerektiren ürün ve hizmetleri bir araya getirmek demektir. Aterko, sunduğu çözümlerin her aşamasında müşterilerinin şantiyesine odaklı bir yaklaşım sergiler. Yüksek kapasiteli üretim altyapısı, malzeme kalitesi ve teknik imkânlarını şantiyede akılcı ve çok iyi planlama ile kullanır.

Gerektiğinde anahtar teslim olmak üzere işin eksiksiz ve sorunsuz ilerlemesine odaklanan Aterko, kurduğu organizasyon ve benzersiz süreç yönetimi ile yönettiği operasyonların tam zamanında sonuçlanmasını ve hesap edilemeyen maliyetlerin bertaraf edilmesini sağlar.

Aterko Farkı

Aterko, üst düzey kalitede ve muhtemel sorunları en baştan ortadan kaldıran bir süreç yönetimi ile çözümler sunar.

Süreçler

Aterko, çok iyi planlamayla belirlediği teslim süresine herhangi bir aksaklık olmadan harfiyen uyar.​

Üretim Tesisi

Aterko, yüksek malzeme kalitesi ile uluslararası standartları en iyi şekilde karşılayan üretimler gerçekleştirir.​

Belgeler

Aterko, ürün kalitesi ve benzersiz süreç yönetimini uluslararası standartlar çerçevesinde tescillemiştir.​

Yönetim Ekibi

Aterko, ön üretimli yapılar alanında 20 yıla varan deneyimi olan pazarlama, üretim ve uygulama alanında uzman profesyonellerce yönetilir.​

İnsan Kaynakları

Aterko, çalışanlarının her işin sonunda ailelerine güvenli bir şekilde dönmeleri için tüm gereklilikleri yerine getirir.

Haberler

Aterko ile ilgili en güncel gelişmeler, yenilikler, bilgiler.​

İnsan potansiyelimiz ile geleceğimiz sağlam

Aterko, çalışanlarının her işin sonunda ailelerine güvenli bir şekilde dönmeleri için tüm gereklilikleri yerine getirir.

Aterko'ya katılın

Aterko, tüm işlerindeki başarısını sadece sahip olduğu insan potansiyeli ile sağlayabileceğinin ve bu potansiyeli daha da güçlendirdikçe geleceğini sağlam temellere oturtabileceğinin farkındadır.