Süreçler

Aterko, çok iyi planlamayla belirlediği teslim süresine herhangi bir aksaklık olmadan harfiyen uyar.

Planlama, Yönetim ve Memnuniyet!

Aterko, doğru ve eksiksiz planlama ile zamandan ve lojistik maliyetlerinden kazanarak, her lokasyonda ve her türlü koşulda sizin için en iyi hizmeti verir.

Aşama 1: Teklif Süreci ve Sözleşme

Aterko, teklif talebinizi ulaştırmanızdan itibaren 24 saat içinde teklifini iletir. Ardından açık iletişim ve hızlı yanıtlar ile sizi, memnuniyetinizi önceleyerek rakipsiz kişiselleştirilmiş hizmetleri ile buluşturur.

Sözleşme öncesinde detaylı bir projelendirme yapar. Binanızın kullanım amacı, lokasyon ve arazi koşullarına göre alternatif çözümler üretmek adına çalışır. Amaç, sizin için optimum çözümü üretmektir. Çok iyi planlamayla belirlediği teslim süresine herhangi bir aksaklık olmadan harfiyen uyar.

Aşama 2: Projelendirme

Proje aşamasında yaşanabilecek en büyük zorluk, mevcut sorunları çözmek için yetkin muhatap bulamamanız olabilir. Aterko, projeniz tamamlanana kadar sizin ekibinizin bir parçası gibi çalışır. Her an yanınızda olur ve muhtemel sorunları daha ortaya çıkmadan tespit ederek önlem alır.

Aterko, en çok üretim ve uygulama hızına güvenir. Bunun için tüm iş sürecini size şeffaf olarak sunar ve siz de işinizin her anını takip edebilirsiniz.

Aşama 3: Üretim

Çözümün en önemli ayağını güçlü bir teknik altyapı ve üretim aşaması oluşturur. Aterko’da kaliteli ve yerinde kontrolleri yapılan ham madde, yarı mamul ve teknikler, güçlü mühendislik altyapısı ile birleştirilir. Üretimde ve uygulamada kullanılan tüm malzemeler, çevre dostu ve geri dönüşümlüdür.

Aşama 4: Lojistik

Üretilen malzemelerin doğru yüklenmesi ve planlı sevkiyatı en önemli aşamalardandır. Aterko, iyi hazırlanmış bir malzeme listesi ve yükleme yöntemleriyle hem ekonomik hem de hızlı bir çözüm sunar. Paketlemeleri malzemelerin zarar görmesini engelleyecek şekilde, taşıma standartlarına uygun olarak yapar. Sevkiyatları yurt içinde tır ve kamyonlar ile yurt dışında ekstra durumlar gerektirmedikçe deniz yoluyla, özel projelerin taşımasını ise uçak ile gerçekleştirir.

Aşama 5: Uygulama

Aterko, montaj aşamasında özenle seçilmiş yetkin ekipleriyle benzersiz bir şantiye ortamı sunar. Montaj işlemini binanızın daha sonra tekrar kullanılacağını dikkate alarak mesleki yeterlilik belgesi olan eğitimli ve donanımlı ekipleri ile gerçekleştirir. Ayrıca Aterko, nerede olduğunuz fark etmeksizin her lokasyonda ve her türlü koşulda aynı kalitede işini bitirir. Binanızı taşıyıp başka yerde kullanmak istediğinizde takriben %5 malzeme zayiatınız olur. Aterko, demontaj operasyonunda bu oranı minimize etmeyi size garanti eder.

Aşama 6: Satış Sonrası

Aterko, yapılarında oluşabilecek sorunları uzman ekibiyle çözüme kavuşturur. Aterko, sunduğu çözümlerin arkasında durmayı sürdürür. İş süreci, binanızı size teslim ettikten sonra sona ermez. Aterko’nun binanız ile birlikte teslim ettiği kapsamlı dosya ile hem tüm detaylara hâkim olursunuz hem de işinin arkasında olduğunu net bir şekilde görürsünüz. Elinizdeki dosya, sonradan yapacağınız eklemelerde sizin için rehber olur ve kontrolsüz müdahalelerde yaşayacağınız sorunlardan kurtulursunuz.

ÇÖZÜMLER

Aterko, size üst düzey
kalitede çözümler sunar.

Aterko, sunduğu çözümlerin her aşamasında müşterilerinin şantiyesine odaklı bir yaklaşım sergiler. Yüksek kapasiteli üretim altyapısı, malzeme kalitesi ve teknik imkânlarını şantiyede akılcı ve çok iyi planlama ile kullanır.