• svg
  • svg
  • svg
  • svg
thumb

Merkez Ofis | İstanbul

Esentepe Mah. Erkılıç Cad. Karizma Kule No:6 Kat:9 Kartal, İstanbul

Bize Ulaşın

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızı bizimle aşağıdaki form aracılığıyla hızlıca paylaşabilirsiniz.

* Please Fill Required Fields *
img

Hızlı Erişim

0 216 473 22 03

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimizde sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız. Lütfen randevu alın.

  • Pazartesi-Cuma09:00 - 18:00
  • svg
  • svg
thumb

Merkez Ofis | İstanbul

Esentepe Mah. Erkılıç Cad. Karizma Kule No:6 Kat:9 Kartal, İstanbul

Bize Ulaşın

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızı bizimle aşağıdaki form aracılığıyla hızlıca paylaşabilirsiniz.

* Please Fill Required Fields *
img

Hızlı Erişim

0 216 473 22 03

Çalışma Saatleri

Çalışma saatlerimizde sizinle tanışmaktan mutluluk duyarız. Lütfen randevu alın.

  • Pazartesi-Cuma09:00 - 18:00

Süreçler

01
Teklif Süreci ve Sözleşme

Aterko, teklif talebinizi ulaştırmanızdan itibaren 24 saat içinde teklifini iletir. Ardından açık iletişim ve hızlı yanıtlar ile sizi, memnuniyetinizi önceleyerek rakipsiz kişiselleştirilmiş hizmetleri ile buluşturur.Sözleşme öncesinde detaylı bir projelendirme yapar. Binanızın kullanım amacı, lokasyon ve arazi koşullarına göre alternatif çözümler üretmek adına çalışır. Amaç, sizin için optimum çözümü üretmektir. Çok iyi planlamayla belirlediği teslim süresine herhangi bir aksaklık olmadan harfiyen uyar.

20 Yıla Varan Ekip Tecrübesi

Prefabrike yapıların kendine özgü tasarım, üretim ve uygulama kriterlerini ancak bu alanda uzman profesyoneller karşılayabilir. Aterko’nun bu alanda 20 yıla varan deneyime sahip pazarlama, üretim ve uygulama ekipleri ile yönettiği operasyonların memnuniyetinizle sonuçlanması ve sizi hesap edilemeyen yüksek maliyetlerden kurtarması işten bile değildir. Yüksek kalitesi ve benzersiz hizmet standardına rağmen ATERKO’nun fiyatları çok uygundur.

02
Projelendirme

Proje aşamasında yaşanabilecek en büyük zorluk, mevcut sorunları çözmek için yetkin muhatap bulamamanız olabilir. Aterko, projeniz tamamlanana kadar sizin ekibinizin bir parçası gibi çalışır. Her an yanınızda olur ve muhtemel sorunları daha ortaya çıkmadan tespit ederek önlem alır.Aterko, en çok üretim ve uygulama hızına güvenir. Bunun için tüm iş sürecini size şeffaf olarak sunar ve siz de işinizin her anını takip edebilirsiniz.

ASET Online Takip Sistemi ile tüm süreci takip edebilirsiniz.

ASET online süreç takip sistemine size özel alanınızı kullanarak erişebilir ve sözleşme anından teslime kadarki tüm süreçleri anbean takip edebilirsiniz. Bu kapsamda sözleşmenizi imzaladıktan hemen sonra "ATERKO Proje Yönetimi" sisteminde size özel bir proje tanımlaması yapılır. Bu sistem, Aterko ekibinin koordinasyonu için bir altyapı sunarken aynı zamanda sistemin şifreli erişim yoluyla sağladığı ekran sayesinde siz de projenizin tüm aşamalarını online takip edersiniz. Tüm imalat projeleri ve malzeme listelerini de sistem üzerinden görüntüleyebilir ya da indirebilirsiniz.

ASET DEMO ŞİFRESİ: 58437403
ASET

03
Üretim

Çözümün en önemli ayağını güçlü bir teknik altyapı ve üretim aşaması oluşturur. Aterko’da kaliteli ve yerinde kontrolleri yapılan ham madde, yarı mamul ve teknikler, güçlü mühendislik altyapısı ile birleştirilir. Üretimde ve uygulamada kullanılan tüm malzemeler, çevre dostu ve geri dönüşümlüdür.

Son Teknoloji ve Yüksek Kapasite

Aterko, sektörün tüm birikimine sahip ekipleriyle en modern tasarımları ve üretimleri geliştirir. Bunu yaparken kullandığı malzemelerin yüksek kaliteye sahip ve tüm standartları en iyi şekilde karşılayan malzemeler olmasını sağlar. Üretimleri, dünyanın her yerindeki iklim koşullarına ve bölgesel şartlara uygun, projenin gerektirdiği standartlara göre malzeme seçimleri ile yapar.
FABRİKA

04
Lojistik

Üretilen malzemelerin doğru yüklenmesi ve planlı sevkiyatı en önemli aşamalardandır. Aterko, iyi hazırlanmış bir malzeme listesi ve yükleme yöntemleriyle hem ekonomik hem de hızlı bir çözüm sunar. Paketlemeleri malzemelerin zarar görmesini engelleyecek şekilde, taşıma standartlarına uygun olarak yapar. Sevkiyatları yurt içinde tır ve kamyonlar ile yurt dışında ekstra durumlar gerektirmedikçe deniz yoluyla, özel projelerin taşımasını ise uçak ile gerçekleştirir. Aterko, doğru ve eksiksiz planlama ile zamandan ve lojistik maliyetlerinden kazanarak, her lokasyonda ve her türlü koşulda sizin için en iyi hizmeti verir.

Panel sistem prefabrik binalar yaklaşık 150 m2 / tır, Yaşam konteynerleri 2 adet / tır gibi bir sistematik ile taşınır.

05
Uygulama

Aterko, montaj aşamasında özenle seçilmiş yetkin ekipleriyle benzersiz bir şantiye ortamı sunar. Montaj işlemini binanızın daha sonra tekrar kullanılacağını dikkate alarak mesleki yeterlilik belgesi olan eğitimli ve donanımlı ekipleri ile gerçekleştirir. Ayrıca Aterko, nerede olduğunuz fark etmeksizin her lokasyonda ve her türlü koşulda aynı kalitede işini bitirir. Binanızı taşıyıp başka yerde kullanmak istediğinizde takriben %5 malzeme zayiatınız olur. Aterko, demontaj operasyonunda bu oranı minimize etmeyi size garanti eder.Aterko; insan sağlığını önceleyen, yaşamı kolaylaştıran malzeme ve çözümler üretir. Sunduğu yaşam alanları, çalışanlarınızın sağlığı ve iş güvenliği için gerekli tüm koşulları ilgili tüzük kapsamında karşılar.

Aterko’nun iş güvenliği ve işçi sağlığı konusundaki tutumu, kendi süreçlerinde de çok nettir.

Zorlu çalışma koşullarında iş güvenliği kültürünün sürekli iyileştirilmesi için çalışır. Hem üretimde hem de şantiyelerinde işçi sağlığı ve iş güvenliği alanındaki tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getirir. Aterko’nun amacı, çalışanlarını her işin sonunda ailelerine güvenli bir şekilde döndürmektir. Her bir çalışanı hem kendi emniyetini hem de takım arkadaşlarının emniyetini gözeterek çalışır.

06
Satış Sonrası

Aterko, yapılarında oluşabilecek sorunları uzman ekibiyle çözüme kavuşturur. Garanti süresi boyunca talep edilmeyen durumlarda bile, 6 aylık periyodlarla sizi ziyaret ederek muhtemel sorunlar var ise çözümler sunar.Aterko, sunduğu çözümlerin arkasında durmayı sürdürür. İş süreci, binanızı size teslim ettikten sonra sona ermez. Aterko'nun binanız ile birlikte teslim ettiği kapsamlı dosya ile hem tüm detaylara hâkim olursunuz hem de işinin arkasında olduğunu net bir şekilde görürsünüz. Elinizdeki dosya, sonradan yapacağınız eklemelerde sizin için rehber olur ve kontrolsüz müdahalelerde yaşayacağınız sorunlardan kurtulursunuz.