Çok Amaçlı Binalar

Çok amaçlı binalar, kalıcı ve uzun süreli kullanımlar için tercih edilir. Kamu kurumları, belediyeler ve yatırımcılar çeşitli kullanım amaçlarına yönelik olarak çok amaçlı binaya ihtiyaç duyarlar.

Prefabrik, konteyner, hafif çelik ve yapısal çelik binalarda sözleşmeden teslime kadar size özel butik bir hizmet sunarız.

İsteyin, 24 saat içinde teklifimizi sunalım.

Çok Amaçlı Binalar

Çok amaçlı binalar, kalıcı ve uzun süreli kullanımlar için tercih edilir. Kamu kurumları, belediyeler ve yatırımcılar çeşitli kullanım amaçlarına yönelik olarak çok amaçlı binaya ihtiyaç duyarlar. Son yıllarda ön üretimli yapı sistemlerinde ortaya koyulan gelişim ve artan kapasite çok amaçlı binaların inşasında prefabrik, konteyner, hafif çelik ve yapısal çelik sistemlerinin daha çok tercih edilmesini sağlamıştır.

Başta prestijli ofis ve idari binalar olmak üzere okul, hastane, spor tesisleri, sosyal tesisler, kreş, sağlık merkezi, fabrika, hangar, atölye gibi kalıcı binalar çok amaçlı binalar kapsamında değerlendirilmektedir. Ön üretimli yapı sistemleri ile inşa edilen çok amaçlı binalar, çok hızlı bir şekilde kullanıma sunulabildiğinden ve alternatiflerine göre çok daha ekonomik olduğundan maliyet ve zaman açısından avantajlı konumdadır.

Özellikle hafif çelik yapı sistemi ile inşa edilen çok amaçlı binalar, hafif çelik yapı sisteminin sunduğu esnek tasarım, deprem güvenliği, inşaat hızı ve estetik uygulama imkanları ile önemli avantajlar sunmaktadır.

Çok Amaçlı Bina Çeşitleri